2010-09-15 jag lever!!!!!
uppdatering kommer nu till helgen.
jag ber så hemskt mycket om ursäkt till alla eventuella läsare. mycket har hänt sen jag skrev sist men de två major things som har hänt är väl följande.
* bröllop
* min väska blev stulen i london av några äckliga araber inne på subway och pakistanierna som jobbade där såg när det hände men gjorde ingenting och skyllde sen bara ifrån sig. det som blev stulet var pengar, körkort, id-kort, nycklar, mobil, smink, min favorittröja, lite fler småsaker... samt en av mina värdefullaste ägodelar - nämligen kameran.
ja, jag skriver att de var araber och pakistanier för det var dem. och jag hatar dem allihopa. vi var inne på subway på edgware road.. den gatan är som alla de värsta förorterna i sthlm tillsammans. varför var vi där? ångrar mig nu, det var jag som prompt ville att vi skulle äta på subway.... vidrigt... hela alltihopa är vidrigt..
men som sagt,...... jag ska uppdatera i helgen.
hej!